Ďalšie služby / M&P Promotion

Sampling

Zavádzate na trh nový výrobok alebo len potrebujete, aby sa ten existujúci dostal až k zákazníkovi, ktorý si ho osobne vyskúša?

Poskytnite nám vzorku a my ho Vášmu zákazníkovi dodáme. Sme schopní distribuovať Vaše produktové vzorky rýchlo a kvalitne po celej Českej a Slovenskej republike.

 

Mystery shopping

Pre farmaceutické spoločnosti

Vydáme sa do terénu a utajeným nákupom produktov nášho klienta budeme monitorovať znalosti farmaceutov o produktoch. Vysledujeme aj ďalšie faktory ovplyvňujúce predaj, ako napríklad umiestnenie produktu či vystavenie POS.

Monitorujeme aj ďalšie predajné postupy, ako pozícia, počet a spôsob ponúkania substitučných alebo konkurenčných produktov.

Sme schopní poskytnúť aj veľmi dôležité informácie o aktivitách konkurencie, o konkurenčných predajných stratégiách alebo konkurenčných produktoch.

Všetky informácie, ktoré pro formou mystery shoppingu zistíme, sa môžu stať základným ukazovateľom pre ďalšie strategické kroky a postupy nášho klienta.

Pre majiteľov lekární

Utajeným nákupom zistíme úroveň predajných a komunikačných zručností a profesionalitu správania zamestnancov – farmaceutov.

Budeme sledovať aj ďalšie faktory ovplyvňujúce obrat lekárne, ako napríklad interiér predajného miesta, umiestnenie produktov, vystavenie POS či kategorizáciu produktov.

Vysledujeme aj ďalšie predajné postupy, ako množstvo a typ materiálov predaných klientom, pozície a značku ponúkaných produktov, spôsob ponúkania substitučných produktov, naplnenie pomyselného nákupného košíka, spôsob aplikácie podporných marketingových nástrojov (bonusy, zľavy, darčeky), ktoré majú vplyv na rast predaja.

Hostesing

Usporadúvate kongresy, veľtrhy, konferencie, sympózia alebo sa takých akcií zúčastňujete?

Ponúkame tím skúsených hostesiek, ktoré budú pri akciách profesionálne reprezentovať vašu spoločnosť. Hostesky vám budú nápomocné v organizačných záležitostiach, budú aktívne oslovovať vašich zákazníkov a odovzdávať im dôležité informácie spolu s propagačnými materiálmi.

Prenájom promo stánkov

Charakteristika promo stánkov

  • veľmi pútavý design
  • zaujímavé farby (biela, zelená, červená)
  • veľmi ľahké 9,5 kg = ľahko prenosné
  • stánok je prenosný v pevnej taške s popruhom cez rameno
  • promo stánky Vám dodáme kdekoľvek po ČR

Cena prenájmu promo stánku

1 - 5 dní6 - 10 dní11 a viac dní
1 stánok / deň700,- Kč600,- Kč500,- Kč

V prípade prenájmu viacerých stánkov cena dohodou. Ceny sú bez DPH.